Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe Collegium Witelona nr 43(2)2022

W Wydawnictwie Collegium Witelona Uczelnia Państwowa ukazały się Zeszyty Naukowe Collegium Witelona nr 43(2)/2022. Wydanie składa się z 8 artykułów:

Nowości wydawnicze - Przedsiębiorczość akademicka

W Wydawnictwie Collegium Witelona Uczelnia Państwowa ukazała się publikacja pt. „Przedsiębiorczość akademicka" pod red. Piotra A. Wrzecioniarza. Niniejsza książka jest pierwszą publikacją dotyczącą przedsiębiorczości akademickiej pisaną razem ze studentami CollegiumWitelona Uczelnia Państwowa, którzy przedstawiają własne pomysły biznesowe.

Zobacz więcej>>

Drohobycz i Ziemia drohobycka w latach 1914-1919. Studia z dziejów miasta i regionu

Collegium Witelona Uczelnia Państwowa wspólnie z Wydawnictwem Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie przygotowało dla Czytelników kolejną (drugą) publikację w ramach projektu „Od ziemi Witelona do ziemi Iwana Franki” oraz serii „Doba Iwana Franki” realizowanych przez naszą Uczelnię w ramach współpracy z Państwowym Pedagogicznym Uniwersytetem im. Iwana Franki w Drohobyczu, Państwowym Historyczno-Kulturowym Rezerwatem „Nagujewicze” i Stowarzyszeniem „Wspólnota Akademicka”.

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe Collegium Witelona nr 42(1)/2022

W Wydawnictwie Collegium Witelona Uczelnia Państwowa ukazały się Zeszyty Naukowe Collegium Witelona nr 42(1)/2022. Wydanie składa się z 8 artykułów:

Zobacz więcej>>

Nowości wydawnicze - Stanowisko dydaktyczne z wykorzystaniem platformy Arduino. Projekty w zakresie robotyki

W Wydawnictwie Collegium Witelona Uczelnia Państwowa ukazała się książka pt. „Stanowisko dydaktyczne z wykorzystaniem platformy Arduino. Projekty w zakresie robotyki" autorstwa dra Aleksandra Klosowa nauczyciela akademickiego i Kierownika Zakładu Informatyki na Wydziale Nauk Technicznych i Ekonomicznych Collegium Witelona Uczelnia Państwowa oraz inż. Macieja Gorgonia, absolwenta naszej Uczelni.

zobacz archiwalne wiadomości >>>