Nowości wydawnicze – Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 28(3)2018

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 28(3)/2018.

Nowości wydawnicze – Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 27(2)2018

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 27(2)/2018.

Nowości wydawnicze - Edukacja i praca osób z ograniczoną sprawnością

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazała się monografia pt. Edukacja i praca osób z ograniczoną sprawnością pod redakcją naukową mgra Dariusza Stefaniaka.

Nowości wydawnicze – Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 26(1)2018

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 26(1)/2018.

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 25(4)2017

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 25(4)/2017. Najnowsze wydanie składa się z piętnastu artykułów.

zobacz więcej

Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy certyfikatem Index Copernicus International !

Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy", które zostały zgłoszone do ewaluacji w bazie Index Copernicus Journal Master List 2016 i uzyskały punktację ICV 2016: (Index Copernicus Value) - 71,81 zostały wyróżnienie certyfikatem Index Copernicus International.

Nabór wniosków do Rocznego Planu Wydawniczego Uczelni na 2018 rok

Zgodnie z Regulaminem Wydawnictwa PWSZ im. Witelona w Legnicy ogłoszono nabór wniosków do Rocznego Planu Wydawniczego Uczelni na 2018 rok

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 24(3)2017

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 24(3)/2017. Najnowsze wydanie składa się z piętnastu artykułów

Zobacz więcej>>

Nowości wydawnicze – Podstawy anatomii człowieka dla studentów studiów I stopnia o profilu medycznym

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się podręcznik pt. Podstawy anatomii człowieka dla studentów studiów I stopnia o profilu medycznym autorstwa dra n. med. Marka Syryckiego.

Zobacz więcej>>

„Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy” z wysoką punktacją Index Copernicus International

„Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy" zostały zgłoszone do ewaluacji w bazie Index Copernicus Journal Master List 2016, której wynikiem jest przyznana punktacja ICV 2016: (Index Copernicus Value) - 71,81.