Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 36(3)2020

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 36(3)/2020. Najnowsze wydanie składać się będzie z 8 artykułów.

Nabór wniosków do Rocznego Planu Wydawniczego Uczelni na 2021 rok

Zgodnie z Regulaminem Wydawnictwa PWSZ im. Witelona w Legnicy ogłoszono nabór wniosków do Rocznego Planu Wydawniczego Uczelni na 2021 rok.

Zobacz więcej>>

Nowość wydawnicza - 75 lat Towarzystwa Przyjaciół Dzieci na Dolnym Śląsku Studium historyczno-biograficzne

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazała się książka pt. „75 lat Towarzystwa Przyjaciół Dzieci na Dolnym Śląsku. Studium historyczno-biograficzne".

Zobacz więcej>>

Nowość wydawnicza - Nadija Skotna Doctor Honoris Causa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy

Wydawnictwo naszej Uczelni wydało książkę okolicznościową pt. „Nadija Skotna - Doctor Honoris Causa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy".

Nowość wydawnicza - Jan Niewiadomski (1840-1914) - jego rola w życiu Drohobycza

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazała sie publikacja naukowo-dydaktyczna w ramach serii „Doba Iwana Franki" oraz projektu „Od ziemi Witelona do ziemi Iwana Franki".

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 35(2)2020

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 35(2)/2020. Najnowsze wydanie składać się będzie z 10 artykułów.

Zobacz więcej>>

Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy z wyższą punktacją Index Copernicus International

„Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy" zostały zgłoszone do ewaluacji w bazie Index Copernicus Journal Master List 2019, której wynikiem jest przyznana punktacja ICV 2019: (Index Copernicus Value) - 80,03.

Zobacz więcej>>

Nowości wydawnicze - Edukacja muzyczna w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wybrane zagadnienia

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się książka pt. Edukacja muzyczna w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wybrane zagadnienia autorstwa dr Aleksandry Adamskiej-Osady.

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 34(1)2020

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 34(1)/2020. Najnowsze wydanie składać się będzie z 11 artykułów.

Nowości wydawnicze - Elementy matematyki wyższej – wydanie II

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicyu ukazało się drugie wydanie książki pt. Elementy matematyki wyższej autorstwa mgr Janiny Płaskonki-Fietkowskiej i dra Karola Selwata.