Nowości wydawnicze - Podstawy anatomii człowieka dla studentów studiów I stopnia o profilu medycznym - wydanie II

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się drugie wydanie podręcznika pt. Podstawy anatomii człowieka dla studentów studiów I stopnia o profilu medycznym autorstwa dra n. med. Marka Syryckiego.

Zobacz więcej>>

Nowości wydawnicze - Dziecko i jego szczęście. Refleksje w kontekście 100-lecia TPD

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się publikacja pt. Dziecko i jego szczęście. Refleksje w kontekście 100-lecia TPD pod redakcją naukową dr Małgorzaty Buchli.

Nabór wniosków do Rocznego Planu Wydawniczego Uczelni na 2020 rok

Zgodnie z Regulaminem Wydawnictwa PWSZ im. Witelona w Legnicy ogłoszono nabór wniosków do Rocznego Planu Wydawniczego Uczelni na 2020 rok.

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 32(3)2019

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazały się Zeszyty Naukowe nr 32(3)/2019.

Zobacz więcej

Nowości wydawnicze - Prawno-społeczne aspekty wychowania w dobie XXI wieku. Zagrożenia, nadzieje, wyzwania

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się monografia pt. Prawno-społeczne aspekty wychowania w dobie XXI wieku. Zagrożenia, nadzieje, wyzwania pod redakcją Anny Pawlak, Beaty Skwarek, Justyny Stadniczeńko.

Zobacz więcej

Index Copernicus International ocenił Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy

„Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy" zostały zgłoszone do ewaluacji w bazie Index Copernicus Journal Master List 2018, której wynikiem jest przyznana punktacja ICV 2017: (Index Copernicus Value) - 77,41

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 31(2)2019

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 31(2)/2019.

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 30(1)2019

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazały się Zeszyty Naukowe nr 30(1)/2019. Najnowsze wydanie składa się z dwudziestu pięciu artykułów:

Zobacz więcej

Nowości wydawnicze - Zastosowanie kliniczne fizjoterapii w ortopedii i traumatologii

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się monografia pt. Zastosowanie kliniczne fizjoterapii w ortopedii i traumatologii autorstwa dra Grzegorza Koniecznego oraz dra Sebastiana Klicha.

Zobacz więcej

Nowości wydawnicze - Bezpieczeństwo i obronność państwa w piśmiennictwie polskim – wybrane zagadnienia

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się monografia pt Bezpieczeństwo i obronność państwa w piśmiennictwie polskim - wybrane zagadnienia pod redakcją naukową dra hab. Zdzisława Jagiełły.

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 29(4)2018

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazały się Zeszyty Naukowe nr 29(4)/2018.

zobacz więcej

Nowości wydawnicze - Biotechnologia żywności dla dietetyków. Aspekty technologiczne i żywieniowe

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazała się monografia pt. Biotechnologia żywności dla dietetyków. Aspekty technologiczne i żywieniowe pod redakcją naukową prof. dra hab. dra h.c. inż. Włodzimierza Bednarskiego i prof. dr hab. inż. Jerzego Jana Pietkiewicza.

Nabór wniosków do Rocznego Planu Wydawniczego Uczelni na 2019 rok

Zgodnie z Regulaminem Wydawnictwa PWSZ im. Witelona w Legnicy ogłoszono nabór  wniosków do Rocznego Planu Wydawniczego Uczelni na 2019 rok.

Nowości wydawnicze - Nowe oblicze szkolnictwa zawodowego w powiecie jaworskim

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazała się publikacja pt. Nowe oblicze szkolnictwa zawodowego w powiecie jaworskim pod redakcją naukową mgra Jerzego Stefaniaka.