Nowość wydawnicza - 75 lat Towarzystwa Przyjaciół Dzieci na Dolnym Śląsku Studium historyczno-biograficzne

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazała się książka pt. „75 lat Towarzystwa Przyjaciół Dzieci na Dolnym Śląsku. Studium historyczno-biograficzne".


Zobacz więcej>>


Nowość wydawnicza - Nadija Skotna Doctor Honoris Causa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy

Wydawnictwo naszej Uczelni wydało książkę okolicznościową pt. „Nadija Skotna - Doctor Honoris Causa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy".


Zobacz więcej>>


Nowość wydawnicza - Jan Niewiadomski (1840-1914) - jego rola w życiu Drohobycza

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazała sie publikacja naukowo-dydaktyczna w ramach serii „Doba Iwana Franki" oraz projektu „Od ziemi Witelona do ziemi Iwana Franki".


Zobacz więcej>>


Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 35(2)2020

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 35(2)/2020. Najnowsze wydanie składać się będzie z 10 artykułów.


Zobacz więcej>>


Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy z wyższą punktacją Index Copernicus International

„Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy" zostały zgłoszone do ewaluacji w bazie Index Copernicus Journal Master List 2019, której wynikiem jest przyznana punktacja ICV 2019: (Index Copernicus Value) - 80,03.

                                                                                                        Zobacz więcej>>


Nowości wydawnicze - Edukacja muzyczna w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wybrane zagadnienia

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się książka pt. Edukacja muzyczna w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wybrane zagadnienia autorstwa dr Aleksandry Adamskiej-Osady.

     Zobacz więcej>>


Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 34(1)2020

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 34(1)/2020. Najnowsze wydanie składać się będzie z 11 artykułów.                                                                                                       Zobacz więcej>>

Nowości wydawnicze - Elementy matematyki wyższej – wydanie II

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicyu ukazało się drugie wydanie książki pt. Elementy matematyki wyższej autorstwa mgr Janiny Płaskonki-Fietkowskiej i dra Karola Selwata.

 

Zobacz więcej>>

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 33(4)2019

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 33(4)/2019. Najnowsze wydanie składa się z dziesięciu artykułów:

Zobacz więcej>>

 

 

Nowości wydawnicze - Podstawy anatomii człowieka dla studentów studiów I stopnia o profilu medycznym - wydanie II

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się drugie wydanie podręcznika pt. Podstawy anatomii człowieka dla studentów studiów I stopnia o profilu medycznym autorstwa dra n. med. Marka Syryckiego.

 

Zobacz więcej>>

 

Nowości wydawnicze - Dziecko i jego szczęście. Refleksje w kontekście 100-lecia TPD

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się publikacja pt. Dziecko i jego szczęście. Refleksje w kontekście 100-lecia TPD pod redakcją naukową dr Małgorzaty Buchli.

 

Zobacz więcej>>

Nabór wniosków do Rocznego Planu Wydawniczego Uczelni na 2020 rok

Zgodnie z Regulaminem Wydawnictwa PWSZ im. Witelona w Legnicy ogłoszono nabór wniosków do Rocznego Planu Wydawniczego Uczelni na 2020 rok.

 

Zobacz więcej>>

 

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 32(3)2019

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazały się Zeszyty Naukowe nr 32(3)/2019.


Zobacz więcej


Nowości wydawnicze - Prawno-społeczne aspekty wychowania w dobie XXI wieku. Zagrożenia, nadzieje, wyzwania

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się monografia pt. Prawno-społeczne aspekty wychowania w dobie XXI wieku. Zagrożenia, nadzieje, wyzwania pod redakcją Anny Pawlak, Beaty Skwarek, Justyny Stadniczeńko.


Zobacz więcej


<<< powrót
next>>>

powrót

I edycja konkursu "Uczelnia Liderów" II edycja konkursu "Uczelnia Liderów" III edycja konkursu "Uczelnia Liderów" IV edycja konkursu "Uczelnia Liderów" V edycja konkursu "Uczelnia Liderów" Efektywna Firma 2010
statystyka